Taylan Medikal

2005 yılında Taylan Dağıtım olarak kurulan ve 2013 Yılında Taylan Medikal ismi çatısı altında sağlık sektöründe çalışmalarını devam ettirmekte olan bir medikal şirketidir. Taylan Medikal Türkiye'nin en güvenilir kişisel medikal ürünler firması olmayı ve uluslararası pazarlara açılmayı hedefleyen bir yapıya sahiptir. Dünyada sağlık sektörünün önde gelen firmalarıyla işbirliği yapan Taylan Medikal "USA" patentli ürünü V-Pills ile Türkiye'de 10 yılda milyonlarca tüketiciye ulaşmış tek firmadır.

V-pills adını V-pillsgold olarak değiştirmiştir.

2017 yılından itibaren yurt dışına açılmayı hedefleyen Taylan Medikal, Türkiye dışındaki distribütör ağını genişletmeyi amaçlıyor. Türkiye’ de ve diğer ülkelerde, dünya standartlarında, erişilebilir fiyatlarda ürünler sunmak hedefidir.

Taylan Medikal, toplumumuzda oldukça hassas bir konu olarak görülen bu sektörde, kaliteden ödün vermeden, yaptığı işlerle ve tüketicilerine saygı duyarak, onların ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Taylan Medikal birçok ürün ile tüketicilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Birçok alanda kendini kanıtlamış olan Taylan Medikal'in ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilir ve çevrenizdeki insanlara rahatça tavsiye edebilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !