Embed

Mikro Teknoloji Web Tasarım

Mikro Teknoloji Ürünü Web Tasarım

Başlık biraz anlamsız gibi geliyor olabilir, o nedenle biraz konunun detayına inmekte fayda var diye düşünüyorum. Aslına bakarsanız ilk okuduğumda bana da saçma geldi ve kendi kendime web tasarım ile ne alakası diye düşünmeden edemedim. İlk olarak bir haberde karşıma çıkan bu açıklama makro teknolojilerin günümüzde mikro seviyelere indiğini söylüyordu. Biraz üzerine kafa yorunca haksız da olmadıklarına karar verdim öyle ya kullandığımız teknolojiler bize basit gibi görünmeye başlasalar da cidden çok büyük bir teknolojiyle karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Web Tasarım İş Dünyasında Nerede?

Firmalar bu mikro hale gelen teknolojiyi çok rahat bir şekilde kullanarak  bu dünyaya adım atabiliyorlar ve bu mecralardan faydalanarak şirketlerini büyütebiliyorlar. Bazen web siteleri şirketlerin amiral gemisi haline bile gelebiliyor. Tabii ki öncelikle firma sahipleri ve ilgili çalışanların bu potansiyelin farkına varmaları gerekmekte. Bu potansiyeli kullanmak için gerekli adımı atmak için geç kalmamaları gerekiyor. Biraz fazla erken davranıp online dünyada yerini alan pek çok küçük firma çok büyük firmalardan bile daha güzel satışlar yapabiliyorlar.

Web Sitesinin Faydaları

Nereden başlasak bilemiyoruz çünkü bir çok faydası olduğuna emin olabilirsiniz, ayrıca ne amaçla kullanacağınıza göre de faydaları değişecektir. Örneğin satış yapacaksanız satışlarınızı arttırabilirsiniz, müşterilerinizi arttırmak istiyorsanız bir çok potansiyel müşterinize rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlar, müşterilerinize destek vermek istiyorsanız rahatlıkla sitenizden yapabilir süreci kolaylaştırabilirsiniz, müşteri sadakati oluşturmak istiyorsanız sürekli olarak müşterilerinizle irtibat halinde kalabilirsiniz, daha ne olsun. 

Kısaca web tasarım şirketinize değer katar ve sizi bir değil bir kaç adım öne çıkaracaktır. Ancak şunu da belirtmekte fayda var ki ne kadar erken bu dünyaya adım atarsanız rakiplerinizden o denli önde olursunuz. Bir işi ilk yapan kişi siz olamazsınız belki ama internet üzerinde o işi ilk yapan kişi olabilirsiniz, bu da en az ilk yapmak kadar önemlidir, belki biraz abarttığımı düşüneceksiniz fakat ilk yapmaktan bile daha büyük bir değer katacağını söyleyebiliriz. Örneğin ilk çiçekçiyi siz açamazsınız doğrı ama internet üzerinde ilk çiçekçiyi açabilirsiniz yani daha doğrusu açabilirdiniz. Sizce hangisi daha avantajlı?

Bir an evvel web tasarım yaptırarak bu nimetlerden yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz.

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !